BEZPLATNÉ VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY, KONZULTÁCIA

 

Výkon vykurovacieho systému v každom prípade závisí od prestupu maximálneho tepla cez konštrukčné prvky objektu. Vzhľadom na to, že každý stavebný materiál, resp. konštrukčný prvok má iný súčiniteľ prestupu tepla (hodnota U) k určeniu vykurovacieho výkonu je nutný výpočet tepelných strát daného objektu.

Odborníci BVF komplexne skúmajú vzťahy medzi energetickými parametrami budov a prvkami vykurovacích systémov. Ich cieľom je nielen predaj našich produktov, ale skôr tvorba moderných a účinných vykurovacích systémov. V našom centrálnom showroome možete získať rozsiahle informácie o inštalácii a prevádzke našich vykurovacích systémov a o predpokladaných vykurovacích nákladoch. Máte možnosť vyskúšať výhody našich systémov v prevádzke. Radi Vám zodpovieme všetky otázky týkajúce sa  tepelnotechnických vlastností budov.

 

 


 

KOMPLETNÁ REALIZÁCIA S VÝROBNOU ZÁRUKOU!

Realizácia do 3 pracovných dní celoštátne! Kvalifikovaní partneri Vám zabezpečia kompletnú realizáciu našich vykurovacích systémov celoštátne za garantované ceny.

Zásady pri realizácii prostredníctvom odborníkov BVF:

 

■   Nástup v presnom dohodnutom čase
■   Čistá a kvalitná práca
■   Realizácia podľa cenovej ponuky (bez skrytých nákladov)
■   Rýchla realizácia 100-120 m2 za 1 pracovný deň
■   Odovzdanie záručného listu a protokolu o meraní
■   Vypracovanie odovzdávacieho a preberacieho protokolu, uplatnenie záruky o distribútora
■   Na požiadavku zákazníka odvoz obalového materiálu
■   V prípade potreby zabezpečenie zodpovednej osoby

 

 

 

Záruky samozrejme platia aj prípade ak montáž nie je realizovaná prostredníctvom odborníkov BVF, radi nadviažeme kontakt s Vašim elektrikárom, poskytujeme pomoc tak pri realizačných ako aj pri prípravných prácach. V prípade svojpomocnej resp. vlastným zhotoviteľom realizovanej inštalácie  si stiahnite príslušné dokumenty resp. pomôcky.

 


 

BEZPLATNÁ DODÁVKA CELOŠTÁTNE

Celoštátna bezplatná dodávka na vybrané produkty. Zabezpečujeme dodanie našich produktov priamo zo skladu v rámci celého územia Slovenskej republiky! Náš partner v preprave: DPD

 

 

 

 

 

 


 

 

AUTOMATIZÁCIA VYKUROVANIA

 

Ovládanie vykurovania cez internet? Základná výbava! Vzdialený prístup Vám umožňuje maximálnu optimalizáciu Vášho vykurovacieho systému, ľahko prispôsobiteľný k požiadavkám a funkcie miestnosti. Ich použitie umožňuje až 15-20% úspory energie v porovnaní s inými programovateľnými resp. inteligentnými izbovými termostatmi.

BVF 601i je samostatne použiteľný programovateľný izbový termostat, avšak v kombinácii s BVF Zone Box-om funguje ako inteligentný termostat umožňujúci vdialený prístup cez internetové rozhranie. BVF ZONE BOX umožňuje vzdialený prístup cez internet až pre 8 termostatov. Spoznajte 601i Wi-Fi Ready izbový termostat!

 

 

 


 

ROZŠÍRITEĽNÉ FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY


PRODUKTOVÁ PODPORA, OPTIMALIZÁCIA SPOTREBY

Jedinečný systém produktovej podpory BVF Heating Solutions zaručuje plnú odbornú podporu hneď po kúpe, pri realizácii aj počas prípravných prác. Tešíme sa na otázky zákazníkov ohľadom realizácie našich vykurovacích systémov, poradíme Vám aj pri nastavení termostatov.

Kontaktujte našich odborníkov!

E-Mail: info@heatingsolutions.sk

Všeobecné informácie: +421 31 550 5551

Technické informácie :+421 917 127 995